Компанія «Молочний альянс», яка випускає продукцію під брендами «Яготинське» і «Пирятин», відмовилася від розміщення реклами на телеканалі ZIK через зміну його власників, повідомила прес-служба компанії.

«Хочемо звернути увагу на той факт, що на момент укладання Договору щодо розміщення реклами (на початку року) телеканал ZIK належав іншим власникам, і на каналі працювала команда незалежних журналістів, які боролися проти російської пропаганди. Усе змінилося, коли канал змінив власника», – сказано в заяві «Молочного альянсу».

У компанії заявили, що враховуючи це, з 22 листопада «Молочний альянс» виключив канал ZIK зі спліту в рекламних кампаніях брендів портфелю. «Молочний альянс» наголосив, що з початку російської агресії підтримує українських військових, яким регулярно передає в зону бойових дій молоко і молочну продукцію, підтримує фінансово волонтерів, які опікуються військовими та родинами учасників ООС.

Напередодні компанія «Якобз Дау Егбертс Україна» (бренд кави Jacobs) під тиском активістів відмовилась від співпраці з телеканалом ZIK через зміну його власника.

Нагадаємо, у червні 2019 року бізнес-партнер кума президента Росії Віктора Медведчука, народний депутат від на той час фракції «Опозиційний блок» Тарас Козак став новим власником телеканалу ZIK. Тепер у його медіахолдингу три телеканали: «112 Україна», NewsOne і ZIK. Пізніше Козак заявив, що на базі своїх медіаактивів він збирається створити новий медіахолдинг із назвою «Новини».

У жовтні Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію (ТСК) з вивчення власників телеканалів NewsOne, «112 Україна» і ZIK, щоб перевірити законність їхньої зміни та не допустити монополізацію ЗМІ, а також для протидії інформаційному впливу Росії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

0