Як розповідає Сьогодні :

Штраф склав 1,5% світового обороту компанії за рік

Авіакомпанія British Airways, яка закрила рейс в Україні, заплатить 183 млн фунтів стерлінгів (близько 230 млн доларів) за витік даних клієнтів. Таке рішення прийняло управління з питань інформації Великої Британії (ICO), передає Reuters.

Таким чином, ICO пропонує ввести штраф, який дорівнює 1,5% світового обороту компанії за 2017 рік. Тепер у British Airways є 28 днів, щоб подати апеляцію.

Ми здивовані і розчаровані цим початковим висновком ICO. British Airways швидко відгукнулася на злочинний акт щодо крадіжки даних клієнтів. Ми не знайшли ніяких доказів шахрайства або шахрайської діяльності на рахунках, пов’язаних з крадіжкою“, – заявив голова і виконавчий директор British Airways Алекс Крус.

Нагадаємо, у вересні 2018 року British Airways виявила, що дані кредитних карток сотень тисяч клієнтів були вкрадені під час хакерської атаки на її веб-сайт і додаток. Атака торкнулася близько 380 тисяч транзакцій, однак серед викрадених даних не було інформації про поїздки або паспорти.

Хакери отримали доступ до імен, адрес електронної пошти, інформації про кредитні картки і продавали дані 244 тис. клієнтів British Airways. Вартість “лотів” варіювалася від 9 до 50 доларів.

0

Leave a Reply